דלתות קו אפס בעיצוב שטרם ראיתם

דלת קו אפס היא דלת ללא משקוף, הנפתחת במישור הקיר ומותקנת על צירים נסתרים ומשקוף אלומיניום, בעיצוב מודרני וחדשני. דלת קו אפס ממוקמת בכניסה לבית, או בחללים אחרים, בקו אחיד עם הקיר ממנו היא יוצאת – כאשר היא נפתחת, או נסגרת.

העיצוב הזה הוא עיצוב רגוע ונעים לעין, ובייחוד בכניסה לבית, יש לו חשיבות גדולה במתן התחושה והאוירה שנרצה לייצר בכניסה לבית. אז אם אתם רוצים דלת יוקרתית המעוצבת באופן מודרני, חלק ונקי, ועם אפשרות בחירה בין שלל עיצובים וצבעים, שהיא גם נוחה לשימוש, מאיכות גבוהה ובטיחותית, כדאי לכם לשקול התקנת דלת קו אפס.

אז מה היתרונות של דלת קו אפס?

מעבר להיותה "מוסווית", או "נסתרת" בתוך הקיר ממנו היא נפתחת, מה שמשווה לה עיצוב מתוחכם ונקי, דלת קו אפס היא בעלת יתרונות רבים נוספים. משקופי האלומיניום הנסתרים שלה עמידים במיוחד, בעיקר ביחס למשקופי העץ של הדלתות ה"רגילות". דלת קו אפס היא דלת בטיחותית, בכלל, ובפרט גם נגד אש ושריפות, ולכן ניתן לראות אותה כדלת כניסה בבתים רבים.

מעבר לכך, דלת קו אפס היא דלת עם בידוד ברמה גבוהה, ובכך מסייעת לנו להנות ממרחב שקט יותר – היא בעלת איטום כפול כנגד טריקות ורעשים. זאת ועוד, היא עמידה מאוד נגד פריצות שכן היא מכילה נעילה רב נקודתית, ומי מאיתנו לא היה רוצה לוודא שלא רק שהדלת לביתו יפה ומזמינה, אלא שהיא גם תוכל להבטיח את בטיחות הבית או המשרד, תכולתו והשוהים בו? הדלתות הללו הן לא רק מסיביות במיוחד אלא גם נראות כך, ועל כן מרחיקות פורצים מניסיון להתמודד עימן בשל כך.

הדלת מתאימה לבנייה הן בבלוק והן בגבס ניצב ובעלת גומיות לאיטום ומנעול מגנטי שמבטיח טריקה רכה ושקטה. היא מתאימה לא רק לכניסה לבית, או למשרד, אלא גם כדלת חדר האמבטיה שכן היא ומשקופה עמידים לנזקי מים ולחות יותר מדלתות ומשקופים סטנדרטיים.

היתרונות העיצוביים

יתרונותיה העיצוביים של דלת קו אפס הם רבים. החל מהאפשרות לייצר סביבה חיפוי קיר שיהיה זהה לה, ובכך ישווה לכניסה לבית או לכל חלל אחר, מראה אחיד, נקי ויוקרתי, ועד מגוון הצבעים הרחב שניתן לבחור בעת הבחירה בדלת זו. מדובר על גימור איכותי במיוחד ואסתטיקה חדשנית שאין שנייה לה בעולם הדלתות, ולא סתם היא הופכת פופולרית יותר ויותר בבתים בעיצוב מודרני.

הדלת מובילה בעיצובים המודרניים אך לא רק – ניתן להנות מיתרונותיה גם אם עיצוב כפרי יותר, שייתן תחושה של חמימות ונוסטלגיה. את הדלתות אפשר להתאים לקיר אליו נרצה לחברן, עם אפשרות לכנף אחת או שתיים, לפי הצורך, וההחלטה העיצובית. ברבים מהמקרים, ניתן להזמין דלת קו אפס גם כחיפוי לדלת קיימת.

את הדלת ניתן לייצר ממגוון חומרים, ביניהם עץ, אלומיניום, ברזל וכדומה. הצירים והמשקופים עשויים לרוב מאלומיניום ובכך הם עמידים לשחיקה ושומרים על מראה חדש לאורך  זמן. דלתות קו אפס מתאימות גם לבתים וגם למשרדים פרטיים או מבנים ציבוריים, ויכולות להשתלב הן כדלתות כניסה והן כדלתות פנימיות, לכל מי שמבקש דלתות מעוצבות במראה יוקרתי, נקי ומרשים.

אז למה אתם מחכים?

דלתות אקספרס, חברה בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנים בייצור, מכירה והתקנה של דלתות קו אפס, היא חברה הדוגלת באיכות גבוהה של ייצור דלתות עם המרכיבים האיכותיים ביותר, התקנה מהירה, איכותית ומקצועית,  ואמינות ושירותיות מהמעלה הראשונה. בעידן בו הכניסה לבית היא לא רק פונקציה, אלא מהווה אמירה וביטוי אישי, חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון על מנת להביא את התוצאה הטובה ביותר.

 

דלתות קו אפס
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר