פוליש לאחר שיפוץ הבית

אין כמו הליכה על רצפה חלקה ומבריקה. אבל פוליש בחיפה והברקת רצפות לאחר שיפוץ, עושים הרבה יותר מזה, הם מגינים על הרצפות שלכם מפני נזקים ובלאי.

הגנה על הרצפות

לליטוש הרצפה יש כמה יתרונות פרקטיים, בנוסף לאפקט האסתטי שהוא מעניק לחלל. רצפה מלוטשת היטב תחזיק מעמד זמן רב יותר, ותהיה עמידה יותר לשריטות מאשר רצפה לא מלוטשת. יתר על כן, הליטוש יכול לסלק את הלכלוך והפסולת שהצטברו בסדקים ובחריצים בין האריחים לאחר השיפוץ. ולאורך זמן, הפוליש הופך את מלאכת ׳הספונג׳ה׳ להרבה יותר נוחה וקלה.

הגדלת ערך הנכס

יתרון אחר של הפוליש נעוץ בעובדה שאם אי פעם תרצו למכור את הבית, הרצפות המלוטשות שלכם יוכלו להוסיף ערך לנכס שלכם. קונים פוטנציאליים תמיד מתרשמים מרצפות מבריקות ומתוחזקות היטב, שמלכתחילה נותנות יתרון לנכס שלכם על פני שאר הנכסים העומדים למכירה באזור. בנוסף, כשהקונים רואים את הרצפות הממורקות בבית שלכם, הם מבינים שיוכלו לדלג על שלב הפוליש, כי עבודה זו כבר נעשתה עבורם.

הליטוש הופך את הרצפה לקלה יותר לניקוי. כאשר הלכלוך ברובו יהיה על פני השטח של הרצפה המלוטשת ולא יצליח להידחק בקלות לסדקים שבין האריחים. כתוצאה מכך, לא תצטרכו לשפשף את הרצפה או לשטוף אותה בתדירות גבוהה מדי, כדי לשמור על ניקיונה.

האם כדאי להזמין איש מקצוע שיבריק את הרצפה?

למרות שאתם בוודאי יכולים לנסות ללטש את הרצפה שלכם בעצמכם, ויש גם מוצרים לשטיפת רצפות המוסיפים ברק לאריחים, לא תמיד זה הרעיון הטוב ביותר. אם אתם רוצים לעשות את הפוליש בעצמכם ואינכם מנוסים בליטוש רצפות, אתם עלולים לגרום ליותר נזק מאשר לברק.

לדוגמה, אם תשתמשו במוצר לניקוי רצפות שלא מתאים לסוג הרצפה שלכם, או תפעילו לחץ רב מדי במהלך הליטוש – אתם עלולים להזיק ולפגוע ברצפה שלכם.

פוליש לרצפה גם גוזל זמן, שאולי לא עומד לרשותכם. המשמעות היא שתתקשו להשיג תוצאות רצויות מבלי שתקבלו עזרה מקצועית מאיש מקצוע מנוסה בתחום שמגיע עם הציוד המתאים במיוחד לסוג הריצוף שלכם.

בדרך כלל עדיף להזמין חברה מקצועית לליטוש רצפות כדי שזו תנקה ותבריק את הרצפות לאחר השיפוץ שהבית עבר. לא רק שעובדי החברה מצוידים בניסיון ובמומחיות הדרושים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך, אלא הם גם יגיעו עם הציוד המתאים לעשות זאת.

לבסוף, רצפה שעוברת ליטוש מפעם לפעם תחזיק מעמד זמן רב יותר ותהיה עמידה יותר בפני נזקים מאשר רצפה שלא עברה ליטוש. מסיבה זו חיוני להבריק את הרצפות מדי פעם, בין אם הן עשויות מבטון או מאריחים. הליטוש יעזור להאריך את חיי הרצפות ובו בזמן גם להקל על הניקוי שלהן. חברת פוליש מקצועית עם הניסיון והמומחיות שלה, תוכל לגרום לרצפות שלכם להיראות שוב כמו חדשות, תוך זמן קצר, במיוחד לאחר הלכלוך הרב שהותיר אחריו השיפוץ!

פוליש לרצפה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר