שירות תיקון מכשירי חשמל עד לבית

טכנאי למכשירי חשמל זה סופר אלקטריק

אחת ההוצאות הגדולות למשפחה במשך השנה היא ההוצאה על תיקון מוצרי חשמל או החלפתם לאחר שהתקלקלו? בכל בית בישראל ישנו מגוון גדול מאוד של מוצרי חשמל קטנים וגדולים: מכונת כביסה, מייבש, מזגן, תנור, מקרר, מדיח, טלוויזיה ומכשירים רבים נוספים, שאחזקתם גורמת להוצאות ניכרות.

בסופר אלקטריק אנחנו חוסכים לכם המון כסף )ולפעמים גם עצבים( ומעניקים לכם שקט נפשי.

אנו מעניקים כתב שירות ותיקונים לכל מכשירי החשמל בבית הכלולים בכתב השירות תחת קורת גג אחת.

מה נותן השירות של סופר אלקטריק?

תמורת עלות חודשית נמוכה, המוצר החשמלי שלכם נכנס לאחריות של סופר אלקטריק. כתב השירות של סופר אלקטריק הוא מקיף וכולל תקלות רבות וחלפים רבים.

כאשר מתקלקל המוצר, אתם יוצרים עמנו קשר לפתיחת קריאה וטכנאי יגיע במהרה לתקן את המוצר. רוב הקלקולים מכוסים על ידי כתב השירות ולכן, מלבד השתתפות עצמית סמלית בקריאה לטכנאי, לרוב לא תשלמו על התיקון או על החלפים. ( מומלץ לקרוא את כתב השירות שלנו, שם מפורטים הקלקולים והחלקים שלא כלולים בשירות).

גם אם יש קלקול או חלק שלא כלול בשירות, תקבלו הצעת מחיר זולה לתיקון, כאשר עבודת הטכנאי היא עלינו! הטכנאים מפוקחים על ידינו, כך שהשירות שתקבלו יהיה אמין ומקצועי.

למה סופר אלקטריק?

נוחות: פתיחת קריאה לטכנאי 24 שעות ביממה בצורה מהירה ונוחה, באתר האינטרנט, בפקס, באימייל מהירות : טכנאי מתקשר וזמין להגיע בתוך זמן קצר .

מחיר: תשלום מוזל לביקור טכנאי, רוב הקלקולים והחלפים כלולים בשירות ולגבי אלה שלא, המחירים מפוקחים על ידי צוות מיומן ומקצועי.

אמינות ומקצועיות: אנחנו לא מחזיקים טכנאים לא אמינים ולא מקצועיים. צוות מקצועי של החברה בודק ומפקח כל הזמן על הטכנאים, על התיקונים שהם מבצעים ועל המחירים שהם גובים.

אחריות: נתקלתם בבעיה עם טכנאי? פנו אלינו ונסייע.

fixicall לשירות סופר אלקטריק

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית


 • מעוניין לקבל הטבות ומבצעים באימייל
 • לשגיב פלייסיגר המנהל של סופר אלקטריק ואתר פיקסי קול, אני מודה על שיירות מהיר ואדיב. תודה לטכנאי חיים שתיקן לי את המקרר בערב החג

  איתמר

  חולון, 44

 • אני רוצה להודות לחיים מנהל הטכנאים. אפשר להגיד שבזכותכם התקלה תוקנה בהצלחה ועכשיו המגזן שלי חזר לקרר.

  עינבל

  פתח תקווה, 33

 • שלמה - תודה לטכנאי המחשבים שהתגבר על התקלה
  בבקשה הביעו הערכתי בפני מר שגיב פלייסיגר מנכ"ל סופר אלקטריק על שירות מעולה.

  סיימון

  נהריה, 50

 • אדי - היה לי שיטפון בבית וקיבלתי שירות מעולה של טכנאי סופר מקצועי. לא האמנתי שאפשר שירות כזה ותנאים כאלה ואני מאוד מעריך אתכם. הטיפול שנתתם זה לא מובן מאליו

  אדי

  אשדוד, 29

 • לכבוד שגיב פלייסיגר מנכ"ל סופר אלקטריק ברצוני להודות על שירות מקצועי ומהיר.
  היתה לנו בעיה של בתנור וזכיתי לקבל מכם שירות הטכנאים הכי טוב בארץ וגם מסתבר שהכי זול ומשתלם
  בהזדמנות זו תודה מיוחדת לחנן טכנאי תנורים שהגיע תוך פחות משעה וסידר את הבעיה

  ארז

  ירושלים, 36

לשירות טכנאים ולייעוץ חינם השאירו פרטים ונציג סופר אלקטריק יחזור אליכם בהקדם שירות סופר אלקטריק - התחייבות למענה מיידי - מחירים זולים בישראל - מהירות - נוחות - מקצועיות ואחריות